7 foto
AlanyaPopularne

Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)

Czas trwania
2 dni
Wiek minimalny
10+
Maks. osób
15
Cena
7.000 ₺

O tej atrakcji

Trzy różne przygody rozłożone na 2 dni w Alanyi! Z pakietem „Fly, Dive & Ride" pierwszego dnia szybujesz w przestworzach na paralotni tandemowej, a potem czeka Cię ekscytująca jazda ATV po naturalnych szlakach rzeki Alara; drugiego dnia wieńczysz przygodę nurkowaniem w krystalicznie czystym Morzu Śródziemnym. Połączyliśmy trzy najbardziej lubiane aktywności Alanyi w jednym pakiecie, w obniżonej cenie i z bezpłatnym transferem w obrębie Alanyi.

W programie:

  • Dzień 1: Paralotniarstwo — ok. 25-minutowy lot tandemowy z licencjonowanym pilotem; potem ATV Safari — jazda off-road nad rzeką Alara, kask i przewodnik w cenie
  • Dzień 2: Nurkowanie — 2 nurkowania w Morzu Śródziemnym z certyfikowanym instruktorem

Atrakcje:

  • 3 legendarne przygody w 2 dni: niebo, off-road i podwodny świat
  • Paralotnia + ATV Safari (dzień 1) i nurkowanie (dzień 2) w jednym pakiecie
  • Tylko 7000₺ zamiast 7900₺ osobno — oszczędzasz 900₺
  • Licencjonowany pilot, profesjonalny przewodnik ATV i certyfikowany instruktor nurkowania
  • Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni
  • Bez przedpłaty — potwierdzenie na WhatsApp w kilka minut

Osobno te aktywności kosztują łącznie 7900₺ (paralotnia 3500₺ + ATV Safari 1400₺ + nurkowanie 3000₺); z tym pakietem płacisz tylko 7000₺ i oszczędzasz 900₺. Cena obejmuje bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni; nocleg nie jest wliczony. Kolejność dni można dostosować do warunków pogodowych i morskich.

Program dzień po dniu

  1. Dzień 1

    Paralotniarstwo

    Lot tandemowy, licencjonowany pilot

    Zobacz
  2. Dzień 1

    ATV Safari

    Jazda off-road nad rzeką Alara

    Zobacz
  3. Dzień 2

    Nurkowanie

    2 nurkowania z instruktorem

    Zobacz

razem osobno: 7.900 ₺158 €

7.000 ₺140 € / osoba

oszczędzasz

900 ₺

Bez noclegu · elastyczne dni · bezpłatne anulowanie do 24h

Najważniejsze

  1. 1
    3 legendarne przygody w 2 dni: niebo, off-road i podwodny świat
  2. 2
    Paralotnia + ATV Safari (dzień 1) i nurkowanie (dzień 2) w jednym pakiecie
  3. 3
    Tylko 7000₺ zamiast 7900₺ osobno — oszczędzasz 900₺
  4. 4
    Licencjonowany pilot, profesjonalny przewodnik ATV i certyfikowany instruktor nurkowania
  5. 5
    Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni
  6. 6
    Bez przedpłaty — potwierdzenie na WhatsApp w kilka minut

W cenie

  • - Tandemowy lot na paralotni (licencjonowany pilot, sprzęt, ubezpieczenie)
  • - ATV Safari (kask, sprzęt ochronny, przewodnik)
  • - Nurkowanie (2 nurkowania, certyfikowany instruktor, pełny sprzęt)
  • - Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni
  • - Ubezpieczenie (paralotnia i nurkowanie)

Nie w cenie

  • - Nocleg (pakiet obejmuje tylko aktywności)
  • - Zdjęcia i wideo (opcjonalnie dodatkowo płatne)
  • - Wydatki osobiste i napiwki
  • - Jedzenie i napoje (obiad w dniu nurkowania jest wliczony)

Miejsce zbiórki

Jesteś bezpłatnie odbierany z hotelu w obrębie Alanyi przez oba dni; godziny transferu są potwierdzane przez WhatsApp dzień wcześniej. Kolejność dni może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych i morskich.

Bezpłatny transfer z hotelu wliczony.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) w 2026 roku?
W 2026 roku Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) kosztuje od 7.000 ₺ za osobę. Cena obejmuje: Tandemowy lot na paralotni (licencjonowany pilot, sprzęt, ubezpieczenie), ATV Safari (kask, sprzęt ochronny, przewodnik), Nurkowanie (2 nurkowania, certyfikowany instruktor, pełny sprzęt), Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni, Ubezpieczenie (paralotnia i nurkowanie). Skontaktuj się z nami w sprawie zniżek grupowych i ofert specjalnych.
Co jest wliczone w cenę Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Cena Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) obejmuje: Tandemowy lot na paralotni (licencjonowany pilot, sprzęt, ubezpieczenie), ATV Safari (kask, sprzęt ochronny, przewodnik), Nurkowanie (2 nurkowania, certyfikowany instruktor, pełny sprzęt), Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni, Ubezpieczenie (paralotnia i nurkowanie). Dodatkowe wydatki i specjalne życzenia są rozliczane osobno.
Jak długo trwa Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Całkowity czas trwania Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) wynosi 2 dni, wliczając transfer z hotelu. Godziny mogą się różnić w zależności od sezonu i warunków pogodowych.
Czy dzieci mogą uczestniczyć w Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Minimalny wiek uczestnika Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie): 10+. Dzieci poniżej 10 lat nie mogą uczestniczyć ze względów bezpieczeństwa.
Co założyć na Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Zalecamy wygodne ubranie i obuwie sportowe na Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie). Zabierz krem z filtrem, kapelusz i strój kąpielowy. Wartościowe przedmioty zostaw w hotelu.
Czy transfer z hotelu jest wliczony w Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Tak, zapewniony jest bezpłatny transfer z hoteli w regionie Alanya. Jesteś bezpłatnie odbierany z hotelu w obrębie Alanyi przez oba dni; godziny transferu są potwierdzane przez WhatsApp dzień wcześniej. Kolejność dni może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych i morskich.
Gdzie jest miejsce zbiórki dla Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Jesteś bezpłatnie odbierany z hotelu w obrębie Alanyi przez oba dni; godziny transferu są potwierdzane przez WhatsApp dzień wcześniej. Kolejność dni może się zmieniać w zależności od warunków pogodowych i morskich. Godziny transferu są przekazywane przez WhatsApp dzień wcześniej. Prosimy o gotowość o wyznaczonej godzinie.
Jak zarezerwować Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) online na 2026 rok?
Możesz zarezerwować Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) przez naszą stronę lub przez WhatsApp — bez przedpłaty. Po rezerwacji otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem. Bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed rozpoczęciem wycieczki.
Jakie są atrakcje wycieczki Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
Atrakcje wycieczki Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie): 3 legendarne przygody w 2 dni: niebo, off-road i podwodny świat; Paralotnia + ATV Safari (dzień 1) i nurkowanie (dzień 2) w jednym pakiecie; Tylko 7000₺ zamiast 7900₺ osobno — oszczędzasz 900₺; Licencjonowany pilot, profesjonalny przewodnik ATV i certyfikowany instruktor nurkowania; Bezpłatny transfer w obrębie Alanyi przez oba dni. Te szczegóły czynią tę wycieczkę wyjątkową i gwarantują niezapomniany dzień.
Co nie jest wliczone w cenę Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie)?
W cenę wycieczki Pakiet Alanya Fly, Dive & Ride (Paralotnia + ATV Safari + Nurkowanie) nie wchodzi: Nocleg (pakiet obejmuje tylko aktywności), Zdjęcia i wideo (opcjonalnie dodatkowo płatne), Wydatki osobiste i napiwki, Jedzenie i napoje (obiad w dniu nurkowania jest wliczony). Te pozycje są opcjonalne i dostępne na miejscu.

Podobne aktywności

Od
7.000 ₺140 €/ za osobę